SALÓN BETTY:

TRENDY SVADOBNÝCH ŠIAT NA JAR/LETO 2015

Blíži sa Váš deň "D" a Vy neviete, čo je IN v trendoch svadobných šiat na túto sezónu? Prečítajte si niekoľko tipov od nás!

1. VZDUŠNÉ SUKNE: Veľkým hitom tejto sezóny nie sú iba veľké tylové, či z iného materiálu vyrobené sukne... ale taktiež jemné, vzdušnejšie a étericky pôsobiace sukne. Vrchný diel môže byť jednoduchý či bohato zdobený. 

MS Phillys: http://goo.gl/0E6Azk

 

2. MINIMALIZMUS: Šaty plné trblietok budú asi pre väčšinu neviest tými vysnívanými...no túto sezónu očaríte i v šatách bez aplikácii, úplná jednoduchosť, minimalizmus Vám prinesú pohodlie, ale spravia z Vás tiež "chic" nevestu!

MS Lacey Marie: http://goo.gl/LAqEIr

3. VÝRAZNE ZDOBENÝ A PREKRYTÝ DEKOLT: Hľadáte niečo iné ako klasické srdiečkové výstrihy a korzet s odhalenými ramenami? Potom šaty, kde vrchný diel, korzet, je prekrytý čipkou, je ten správny štýl svadobných šiat, ako aj ďalší očarujúci prvok svadobných šiat tejto sezóny. 

Demetrios č. 7: http://goo.gl/gb7rtL 

4. DEKORÁCIE RAMIEN: Dekorácie či, už ramienka alebo mierne zahalenie ramien a vrchnej časti rúk, sa na mólach objavilo túto sezónu viac ako inokedy predtým… Takto navrhnuté šaty pôsobia sexy, a romanticky zároveň a aplikácie v okolí ramien dodávajú neveste i veľkú štipku originality. Okrem toho, takto navrhnuté šaty dokážu opticky zúžiť najmä oblasť pása, čo je pre každú nevestu iba lichotivé. 

Cosmobella č. 10: http://goo.gl/NZCHUn

5. DLHÉ RUKÁVY: Do módy sa opäť vracajú šaty s dlhým rukávom - tento rukávik by mal byť jemný, tylový, prepletaný čipkou. Takéto šaty sú vhodné najmä na tradičné svadby, kde nevesta by nemala byť odhalená pri obrade v kostole. 

Demetrios č. 6: http://goo.gl/QltjBk

6. FARBY INÉ AKO BIELA ČI SMOTANOVÁ: Nebojte sa experimentovať a ak sa túžite odlíšiť, doprajte si šaty v netradičných odtieňoch... Skúste napríklad odtiene ružovej. Ak ste konzervatívnejší typ, doplnte tradičné odtiene šiat aspoň netradičnou farbou opasku, ktorý slúži ako veľmi estetický doplnok šiat každej nevesty. 

MS Ellarae: http://goo.gl/Vciks0

 

 

 Tešíme sa na Vašu návštevu.

Salón Betty

 

 

 

 Články