SALÓN BETTY:

Aké šaty sa najviac hodia k Vašej postave?

Každá z nás je originálna a to platí aj pri výbere svadobných šiat... každej postave sadnú “ako uliate“ iné svadobné šaty... pričom to ovplyvňuje niekoľko faktorov. A možno, ak máte už aj nejaké šaty vysnívané a predvybrané, môže sa stať, že dáte nakoniec prednosť úple iným šatám… Vo veľkej miere výber svadobných šiat ovplyvňuje taktiež Váš typ postavy, na čo sa práve v tomto článku sústredíme...

 

VÝRAZNÉ BOKY

Ak máte väčšie boky či bruško po pôrode, budú pre Vás vhodné svadobné šaty s výzdobou a nazberaním v okolí pása a bokov. Pri tomto type šiat prechádza vrchný diel nariasením do sukne, ktorá býva často v tvare písmena A. Tým sa veľmi prirodzene prekryjú a zahalia partie, ktoré si želáte aby neboli dominantné.

Zo šiat salónu Betty Vám k tomuto typu postavy odporúčame:

Primavera

Gabrielle

Miri

 

 

POSTAVA V TVARE PRESÝPACÍCH HODÍN

Ak máte práve tento typ postavy, potom pre Vás sú najvhodnejšie šaty tzv. Morskej panny, alebo tie, ktoré sú úzke a ďalej sa od kolien rozširujú. K tomu typu šiat, a k zvýrazneniu Vašej postavy, sa ako doplnok najviac hodí farebný alebo štrasový opasok alebo iná štrasová aplikácia.

Salón Betty Vám odporúča šaty:

Judith

Ascher

Carolina

 

 

CHLAPČENSKÁ POSTAVA

Ak máte postavu s úzkymi bokmi alebo ste nižšieho vzrastu, potom sa Vám hodia šaty s riasením a volánikmi. Tieto šaty Vám dodajú objem a ženské tvary, ktoré možno práve postrádate, ako aj výšku, a to vďaka bohatej sukni. Aj pri takomto type postavy sú vhodné opasky, ktoré dokážu vyformovať boky a pás a premenia tak chlapčenskú postavu na príťažlivo ženskú:)

Odporúčame:

Jerrica

Ashliegh

Sharmee


POSTAVA HRUŠKOVÉHO TVARU

Pre tento typ postavy najlepšie sadnú šaty s veľkou sukňou, ktorá začína na páse, pričom pás môže byť zvýraznený štrasovou ozdobou, napr., opaskom. Ak máte úzke ramená, potom odporúčame vybrať si šaty, kde vrchný diel je vystrihnutý do písmena V, čo zvýrazní práve vrchné partie tela a Váš dekolt.

Salón Betty Vám k tomuto typu postavy odporúča:

Aleah

Hensley

Angelette

 

 

VÝRAZNÉ PRSIA

Právne k tomuto typu postavy sa hodia šaty s určitou aplikáciou či zaujímavým dizajnom právne v okolí hrudníka a ramienok. Vhodné sú i šaty s výstrihom srdiečkového tvaru alebo jemné čipkové kabátiky, ktoré dokážu zjemniť danú partiu tela.

Odporúčame:

Landyn

Justina

Jaclyn

Veríme, že ste si vybrali z našich odporúčaní a krásnych šiat značky Maggie Sottero…

Tešíme sa na Vašu návštevu, Salón BettyČlánky