SALÓN BETTY:

Salón Betty - Ako to celé prebieha?

Prečítajte si užitočné informácie o tom, ako prebieha požičiavanie svadobných šiat v našom salóne Betty v Trenčíne a Myjave. Každej neveste venujeme maximálnu pozornosť a je pre nás dôležite, aby sa nevesta vo svoj jedinečný svadobný okamžik cítila naozaj ako skutočná princezná. Proces je jednoduchý a zabezpečí skutočné individuálny prístup.

1. krokom je objednanie sa do salónu. Buď tak urobíte telefonicky alebo e-mailom. Dohodneme si čas, počas ktorého sa náš personál bude s maximálnou ochotou a profesionalitou venovať jedine neveste.

2. Návšteva salónu je kľúčovým okamihom. Nevesty majú často vopred prezretú našu bohatú ponuku svadobných šiat na našej www stránke www.salonbetty.sk a taktiež poznačené modely, ktoré sa im páčia. Ak nie, veľmi ochotne a radi neveste pomôžeme vybrať jej vysnívané šaty u nás. Veľmi často prídu nevesty s poradcom. Je bežné, že nevestám samozrejme dávame odporúčania i my v salóne a taktiež nevestu v šatách fotíme. Nevesta má tak dostatočný čas sa rozhodnúť, ktoré šaty budú jej ozdobou v deň svadby.

3. Skúšanie šiat a selektovanie vybraných modelov v prvom kole je veľmi dôležitá časť príprav. Skúšame a doporučujeme rôzne doplnky ako napr. závoj, bolerko, ozdoby do vlasov, bižutéria a pod. Snažíme sa s nevestou komunikovať a získať jej charakteristiku čo najpresnejšie. Každý typ ženy sa oblieka inak. Nech ide o športovkyňu, romantičku, konzervatívnu osobnosť alebo skôr extravagantnú, vždy sa snažíme tieto aspekty zahrnúť do našich odporúčaní. Typ svadby, oblečenie a postava ženícha, to všetko sú údaje, ktoré nám napovedia, ako dosiahnuť maximálnu súhru všetkých faktorov a nájsť také svadobné šaty, v ktorých sa nevesta bude nielen cítiť príjemne, ale zažiari ako nikdy pred tým.

4. Rezervácia a spísanie objednávky svadobných resp. spoločenských šiat podľa dohody.

5. Jeden až dva dni pred svadbou je takzvaná finálna skúška šiat s topánkami a doplnkami. Šaty je stále možné doladiť a upraviť podľa typu postavy.

6. Z pravidla vo štvrtok alebo piatok pred svadbou sa šaty vyzdvihnú v salóne Betty.

7. Záverečná časť je vrátenie šiat po svadbe podľa dohody. Zaujímajú nás všetky detaily a postrehy nevesty. Jej spokojnosť a to, ako sa v šatách cítila. Všetko sú to veľmi cenné informácie, ktoré nám pomáhajú naše služby požičiavania svadobných šiat v salóne Betty v Trenčíne a Myjave neustále zlepšovať.

Salón Betty

Články