SALÓN BETTY:

Svadobná výstava INTERBRIDE 2015

V dňoch 6. až 8. júna sme mali jedinečnú príležitosť navštíviť svetoznámu výstavu svadobných šiať a doplnkov, INTERBRIDE, ktorá sa konala v nemeckom Dusseldorfe. Svadobnú atmosféru sme cítili už pri vstupe do samotného areálu, ktorú umocnil najmä obrovský ružový koberec... cítili sme sa ako na odovzdávaní svadobných Oscarov :)

  

 


Počas trojdňovej návštevy tejto výstavy sme mali možnosť detailne si prehliadnuť najnovšie kolekcie jednotlivý značiek, ktoré Vám naše salóny už niekoľko rokov ponúkajú, ako: Maggie Sottero, CosmobellaMori Lee, Demetrios či Enzoani.Veľmi nás zaujala najmä kolekcia značky Maggie Sottero, ktorá prišla priamo z amerického Utah odprezenťovať svoje najnovšie trendy…A aké sú? Nová kolekcie značiek Maggie Sottero a Sottero&Midgley sa nesie v duchu éterickej krásy, jemnosti, romatického podtónu a samozrejme ženskosti… trendy sú stále čipkové šaty a vintage štýl. 


Okrem krásnych šiat, vystavovali sa i exkluzívne a extravagantné doplnky, ktoré vždy dokážu  dodať neveste štipku originality.
 

Tešíme sa na Vašu návštevu
Salón Betty


Články