SALÓN BETTY:

TRENDY VO VÝZDOBE SVADOBNEJ SÁLY

Milé nastávajúce nevestičky, prinášame Vám niekoľko inšpirácií k výzdobe svadobnej sály, či ako možno prekvapiť vašich hostí netradičným stolovaním či svadobným menu.

VZORY

Tak ako boli minulý rok boli v trende pásiky a zúbkové vzory, teraz budte pripravené a zamerajte sa viac, milé nastávajúce nevestičky na hravé vzory ako bodky, kvety a kocky.


SVADBA V ŠTÝLE GREAT GATSBYHO

20-te glamour roky z éry swingu a čeleniek vo vlasoch môžu byť inšpiráciou taktiež pre vašu svadbu...sála vyzdobená ružami či pivonkami, tmavý nábytok v kontraste s množstvom bielych kvetov vám bezpodmienečne pripomenie taktiež scény z rovnomenného filmu Veľký Gatsby.

 

PASTELOVÉ FARBY

V trende sú najmä pastelové farby, ktoré výborne ladia so zlatou či striebornou. Na výzdobu svadobnej sály sú vhodné neutrálne farby v kombinácii s pastelovo-tyrkysovou, táto kombinácia je oveľa kreatívnejšia ako neustále používanie bielej či krémovej pri výzdobe. Taktiež, i keď to môže znieť prekvapujúco, táto farba je tiež vhodnou doplnkovou farbou k fialkovej či magentovej..


NÁVRAT KU KLASIKE


Pri stolovaní, nechajte si záležať i na kvalite jedálnych súprav a príborov... ak je to možné, vyberte si krištáľ, čínsky porcelán, strieborné či zlaté príbory... Vaši hosti ako aj vy, budete nadšení...

 
JEDLO TROCHU INAK

Nebojte sa experimentovať so svadobným menu... Ponúknite hosťom niečo bio, raw alebo trošku exotické ako thajskú či japonskú kuchyňu...


Zdroj fotiek: PINTEREST

 Články